Jeśli ból nie daje Ci spokoju i potrzebujesz pomocy – z przyjemnością Ci pomogę!”

Jestem absolwentką studiów magisterskich AWF w Krakowie, na kierunku Fizjoterapia.

W swojej pracy z Pacjentem wykorzystuję wiedzę zdobytą podczas zajęć na uczelni, praktykach w wielu krakowskich szpitalach oraz placówkach rehabilitacyjnych i kursach zawodowych. Połączenie jej z pełnym zaangażowaniem, chęcią współpracy i pomocy drugiemu człowiekowi, pozwala mi na prowadzenie profesjonalnej, kompleksowej i indywidualnej terapii.

Rehabilitacja stała się ważną częścią mojego życia w momencie, gdy zdałam sobie sprawę, że mogę dzięki niej wyrazić siebie. Mam możliwość wykorzystać swoją energię, ambicję i waleczność, która przez lata towarzyszyła mi na boisku koszykarskim, z łatwością i chęcią współdziałania z drugim człowiekiem. Każdy przypadek, czy problem pacjenta traktuję jako wyzwanie, a celem jest rozwiązanie go w jak najszybszy i najskuteczniejszy sposób. Dołączając do tego doświadczenie w pracy z pacjentem oraz ciągłe dokształcanie się i poszerzanie swojej wiedzy na licznych kursach zawodowych, daje mi możliwość spełnić oczekiwania Pacjentów i zaoferować kompletną, indywidualną terapię.

Ze względu na zamiłowanie do sportu, specjalizuję się w rehabilitacji sportowej i ortopedycznej, ale także neurologicznej oraz współpracy z osobami starszymi. W swojej terapii wykorzystuję i łączę metody, które do tej pory udało mi się zgłębić na odbytych kursach: PNF podstawowy, Współczesne Metody Diagnostyki i Leczenia Dysfunkcji Tkanek Miękkich cz. 3,4 i 5, SPORTS TAPING („Taping w urazach sportowych i innych”) oraz innych szkoleniach i warsztatach.

Swoją wiedzę i umiejętności z zakresu masażu zdobyłam kończąc 2-letnią Szkołę Masażu, kierunek Technik Masażysta w Krakowie.  W swojej terapii kładę duży nacisk na profilaktykę oraz edukację pacjenta odnośnie zaistniałego problemu, abyśmy wspólnie mogli osiągnąć wyznaczony cel.

Szybki kontakt

Jeżeli nie odbieram telefonu, prawdopodobnie komuś pomagam, zostaw proszę wiadomość, odpowiem w najkrótszym możliwym czasie.